Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’den 2’de 2 beklentisi
22 Aralık 2023, Cuma - 10:39Playy-Off’larda ilk maçı kazanan Kepez Belediyesi Spor Kulübü U18 Erkekler Takımı, Muratpaşa Belediyesi ile deplasmanda oynayacak
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Genç Erkekler U18 Takımı, Play-Off müsabakalarında 2’de 2 yapmayı hedefliyor. İlk karşılaşmaları Alanya Gençlik Spor’u yenen Kepez’in uzun erkekleri, ikinci maçı zorlu rakipleri Muratpaşa Belediye karşısında oynayacak. 25 Aralık Pazartesi saat 20.00’de Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu’nda mücadele edecek olan kaplanlar, Antalya şampiyonluk kupasını kazanmak istiyor. Geçen sezon finalde 2 sayı ile kupayı kaçıran Kepezliler, bu sezon amaçlarını şansa bırakmak istemiyor. Koç Şevket Çınar’a tam destek veren kulüp başkanı Hakan Çatal, “Antalya’da basketbol ateşini Kepez’de yakmak istiyoruz. Kendi altyapımızdan yetiştirdiğimiz sporcular ile üst liglere çıkmayı hedefliyoruz.” dedi.