Son Haberler
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
- Kepez’de ‘dombra anıtı’nın açılışı yapıldı
Kepez’de Motodrag heyecanı
12 Kasım 2023, Pazar - 11:56Kepez Belediyesi’nin Odabaşı Mahallesi’nde yarışseverler için açtığı Kepez Drag Pisti’nde motodrag 3. Ayak yarışları heyecanı yaşanıyor.
Geçtiğimiz günlerde Otodrag tutkunlarını Kepez’de buluşturan Kepez Belediyesi, bu hafta sonuda motor tutkunlarını ağırlıyor. Türkiye Motosiklet Federasyonunun 2023 yarış takviminde yer alan 3. Ayak yarışları Kepez Drag Pistinde gerçekleştiriliyor. Motodrag yarışlarına Türkiye’nin dört bir yanından motor tutkunları katıldı. 11 Kasım Cumartesi günü antrenman ve sıralama turlarıyla başlayan yarışlar, bugün yerini heyecanlı yarışlara bıraktı. Kepez Drag Pistinde motosikletlerini 402 metre süren yarışçılar kendi kategorilerindeki yarışları birincilikle bitirebilmek için kıyasıya mücadele veriyor.