Son Haberler
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
- Kocagöz, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
- Kepez’de öncelik personel güvenliği
- Kepez’de Drag Şampiyonası heyecanı başlıyor
- Kepez, Büyükşehir ile yağmur suyu sorununu çözüyor
- Kepez Belediyesi’nden 35 branşta ücretsiz kurs
- Başkan Kocagöz’den, duyarlı personele ödül
Kepez’de Motodrag heyecanı
12 Kasım 2023, Pazar - 11:56Kepez Belediyesi’nin Odabaşı Mahallesi’nde yarışseverler için açtığı Kepez Drag Pisti’nde motodrag 3. Ayak yarışları heyecanı yaşanıyor.
Geçtiğimiz günlerde Otodrag tutkunlarını Kepez’de buluşturan Kepez Belediyesi, bu hafta sonuda motor tutkunlarını ağırlıyor. Türkiye Motosiklet Federasyonunun 2023 yarış takviminde yer alan 3. Ayak yarışları Kepez Drag Pistinde gerçekleştiriliyor. Motodrag yarışlarına Türkiye’nin dört bir yanından motor tutkunları katıldı. 11 Kasım Cumartesi günü antrenman ve sıralama turlarıyla başlayan yarışlar, bugün yerini heyecanlı yarışlara bıraktı. Kepez Drag Pistinde motosikletlerini 402 metre süren yarışçılar kendi kategorilerindeki yarışları birincilikle bitirebilmek için kıyasıya mücadele veriyor.