Son Haberler
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
- Kocagöz, “Belediyeciliğimiz Türkiye'ye örnek olacak”
Çağdaş Çavuş, " Oynanan oyundan ve alınan sonuçtan memnunum"
10 Ekim 2023, Salı - 14:04İnegöl Kafkas maçını değerlendiren Kepezspor Teknik Direktörü Çağdaş Çavuş, “Oynanan oyundan ve alınan sonuçtan oldukça memnunum.” dedi.
Kepezspor Teknik Direktörü Çağdaş Çavuş geçtiğimiz hafta Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynanan İnegöl Kafkas maçını değerlendirdi. Kırmızı Beyazlıların Teknik Patronu oynanan oyundan ve sonuçtan oldukça memnunum dedi ve ekledi. "İnegöl Kafkas maçına iyi konsantre ve coşkulu bir oyun ile başladık. Pozisyonlar bulduk fakat skoru değiştiremedik. Rakibe de pozisyon vermeden ilk devreyi bitirdik. İkinci devre çok fazla üstün bir oyun oynayarak goller bulduk. Oyun gücümüz, saha içi organizasyonlarımız ve taktik anlayışımız her maç güçlenerek devam ediyor. Oyuncu grubumu göstermiş oldukları iyi oyun ve mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Desteklerini esirgemeyen tüm Kepezspor ailesine teşekkürler".