Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Çağdaş Çavuş’tan taraftara teşekkür
19 Eylül 2023, Salı - 16:46Kepezspor Teknik Direktörü Çağdaş Çavuş, Kırıkkale maçını değerlendirdi.
Teknik Direktörü Çağdaş Çavuş yaptığı açıklamada, "Evimizde güzel bir galibiyet alarak başladık. Galibiyetten daha keyif veren oynadığımız iyi oyun oldu. Topun rakipte olduğun da kazanma isteğimiz, bizdeyken saha içi oyun organizasyonlarımız da çok üretkendik. Çok fazla gol pozisyonuna girdik. Rakibe hiç pozisyon vermeden maçı bitirdik. Sıcak havanın çok etken olmasına rağmen harika bir mücadele gösteren oyuncularımı kutluyorum. Oyunumuzda ısrar edip geliştirerek, keyif veren bir takım olmaya devam edeceğiz. Sıcak havaya rağmen bizi tribünde destekleyen bütün Kepezspor taraftarlarına büyük Kepezspor ailesine teşekkür ediyorum" dedi.