Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepez’de otodrag heyecanı
10 Eylül 2023, Pazar - 11:39Kepez Belediyesi’nin Odabaşı Mahallesi’nde yarış severlerin hizmetine kazandırdığı Drag Pisti, Türkiye’nin dört bir yanından gelen hız tutkunlarını ağırlıyor.
Kepez Belediyesi ve Kepez Otomobil ve Motorsporları Kulübü işbirliğinde düzenlenen otodrag 2. Ayak yarışları, Kepez Drag Pistinde yapılıyor. 9 Eylül Cumartesi günü antrenman turları ve sınıfların belirlenmesiyle başlayan yarışlar 10 Eylül (Bugün) yerini heyecanlı yarışlara bıraktı. Sabah saat 09.00’da başlayan yarışlarda nefesler tutuldu. Türkiye’nin dört bir yanından katılan sporcular, 402 metre uzunluğundaki Kepez Drag Pistinde birincilik için mücadele ediyor. Gün boyu devam edecek yarışların ardından dereceye girenlere ödülleri takdim edilecek.