Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Otodrag 2. Ayak yarışları Kepez’de
8 Eylül 2023, Cuma - 11:18Kepez Belediyesi ve Kepez Otomobil ve Motorsporları Kulübü işbirliğinde düzenlenen otodrag 2. Ayak yarışları, 9-10 Eylül’de Kepez Drag Pisti’nde yapılacak.
Kepez Belediyesi’nin Odabaşı Mahallesi’nde yarış severler için açtığı Kepez Drag Pisti’nde otodrag 2. Ayak yarışları düzenlenecek. Kepez Belediyesi ve Kepez Otomobil ve Motorsporları Kulübü işbirliğinde düzenlenen otodrag yarışı, 9-10 Eylül’de gerçekleştirilecek. Türkiye’nin dört bir yanından sporcuların katılımının beklendiği yarışlarda, 402 metre uzunluğundaki Kepez Drag Pisti heyecanlı yarışlara ev sahipliği yapacak. Yarışlar, 9 Eylül Cumartesi günü antrenman turları ve sınıfların belirlenmesi için yapılacak sıralama turlarıyla başlayacak. 10 Eylül Pazar günü 09.00’dan itibaren başlayacak eşleşmeler ile yarışlar yerini heyecanlı anlara bırakacak.