Son Haberler
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
- Kepez’in sultanları netleşiyor
- Spor yaparken sosyalleşiyorlar
Kepezspor Bolu’da 4 hazırlık maçı oynayacak
21 Ağustos 2023, Pazartesi - 12:24Türkiye 3. Lig 1. Gruptaki temsilcimiz Kepezspor’un Bolu’da üçüncü etap kampı başladı.
Kırmızı Beyazlılar Bolu’da dört hazırlık maçı oynayacak. Kızılcahamam kampından sonra hazırlıklarına Bolu’da devam ettiklerini söylen Teknik Patron Çağdaş Çavuş, “Yeni sezon Hazırlıklarımız Bolu’da tüm hızıyla devam ediyor. Buradaki kamp süresince dört hazırlık maç oynayacağız.
Oyuncularımın kamp performanslarından oldukça memnunum” diye konuştu. Öte yandan Kepezspor Salı günü saat 16.00’da Topuk Yaylasında 2. Lig temsilcisi Düzcespor ile karşılaşacak.
Kırmızı Beyazlılar Bolu’da dört hazırlık maçı oynayacak. Kızılcahamam kampından sonra hazırlıklarına Bolu’da devam ettiklerini söylen Teknik Patron Çağdaş Çavuş, “Yeni sezon Hazırlıklarımız Bolu’da tüm hızıyla devam ediyor. Buradaki kamp süresince dört hazırlık maç oynayacağız.
Oyuncularımın kamp performanslarından oldukça memnunum” diye konuştu. Öte yandan Kepezspor Salı günü saat 16.00’da Topuk Yaylasında 2. Lig temsilcisi Düzcespor ile karşılaşacak.