Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Santral Mahallesinden Tütüncüye plaket
27 Ocak 2011, Perşembe - 21:19Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür plaketi bu kez mahalle sakinlerinden geldi. Göreve geldiği günden bu güne kadar Kepez İlçesinde tüm mahalleleri adım adım dolaşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Santral Mahallesinin 36 yıllık geçmişinde yapılmamışı yaparak bölge halkını sıcak asfaltla tanıştırdı. Başkan Hakan Tütüncünün Santral Mahallesinde yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulunan mahalle sakinleri, yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.
Santral Mahalle Muhtarı Bahri Çetin, mahallenin geçtiğimiz günlerde 2,5 km sıcak asfaltla kaplandığını ve bunun bölgeye büyük hareketlilik kazandırdığını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve geldiği günden bu yana Santral Mahallesini 8 kez ziyaret ettiğini ve bölgenin sorunlarının çözümü için büyük gayret gösterdiğini söyledi. Bugüne kadar mahallede doğru düzgün asfalt yokken belediyeleri döneminde 2,5 km sıcak asfalt yaptıklarını dile getiren Başkan Tütüncü, halkın tapu beklentisi içinde olduğunu bildiğini ancak Santral Mahallesinin tapu işlemlerinin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağını kaydetti.
Santral Mahallesi Muhtarı Bahri Çetin, Başkan Tütüncüye yaptığı hizmetlerden dolayı tüm mahalleli adına teşekkür plaketi verdi.