Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncü, bayanların konuğu
27 Ocak 2011, Perşembe - 21:11Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kadın Kolları tarafından ikincisi düzenlenen Kadınlar Matinesine konuk olan Başkan Hakan Tütüncü, kadınları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Teşkilatı tarafından ikincisi organize edilen kadınlar matinesine büyük ilgi gösteren hanımlar, birbirinden hareketli şarkılarla gönüllerince eğlendiler.
Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan, bu yıl ikincisi düzenlenen Kadınlar Matinesiyle amaçlarının yaklaşan genel seçimler öncesi stres atmak olduğunu söyledi. Gitar eşliğinde söylenen bir birinden hareketli şarkılarla oyun pistinde gönüllerince eğlenen partili kadınlar, gün boyu süren etkinlikte birbirleriyle tanışıp kaynaşma fırsatı da buldular.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptığı konuşmada, siyasetin çok stresli bir iş olduğunu ve daima yoğun tempo çalışmayı gerektirdiğini belirterek, kadınların böylesine bir eğlence düzenleyerek, seçim öncesi birazcık olsun nefes almalarını takdirle karşıladığını söyledi.
Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.