Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezden hasta konuk evi projesi.
22 Ocak 2011, Cumartesi - 17:31Kepez Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında örnek bir projeyi daha hayata geçiriyor. Çeşitli şehirlerden Antalyaya tedavi olmak amacıyla gelen bazı hastalar ve yakınları, konaklayacak yerleri olmadığı için hastane bahçesinde ya da arabalarının içerisinde yatmak zorunda kalıyorlardı. Kepez Belediyesi, bu sıkıntıyı yaşayanlara hasta konuk evi projesiyle yardım eli uzatıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün talimatıyla hastaların ve refakatçilerinin konaklama ihtiyacını karşılamak amacıyla, Kültür Mahallesinde, kiralanan bir bina hasta konuk evi haline getirildi. Tadilat çalışmalarının tamamlanmasının ardından önümüzdeki günlerde misafirhane, hizmet vermeye başlayacak. Başkan Tütüncü de, hasta ve yakınlarının, hastane bahçesinde, arabalarının içerisinde gecelemelerine duyarsız kalınamayacağını belirterek, Kültür Mahallesinde, kiralanan bir binayı 32 yataklı güzel bir misafirhane haline getirdik. Konuklarımızı, bir otel ortamında ücretsiz ağırlayacağız. Burada kendilerine ücretsiz olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de ikram edeceğiz. Konaklama imkanı olmadığı için hastanenin bahçesinde, arabasının içerisinde yatmak zorunda olan hastalara ve yakınlarına misafirhanemizde kucak açacağız. diye konuştu.