Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncüye davullu-zurnalı ziyaret
21 Ocak 2011, Cuma - 22:04Kepez Belediyesi tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Belediyenin çalışmaları ise vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor. Son olarak Kepez ilçesi Özgürlük Mahallesinde yapımı tamamlanan Turgut Özal Parkı için Malatyalılar Derneği üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye davul-zurna eşliğinde teşekkür ziyaretinde bulundu.
Malatyalılar Antalya Dernek Başkanı İsmail Alpay ve Anadolu Birliği Başkanı Bedri Yalçın, 30 yıldır Antalyada yaşayan bir Malatyalı olarak bugüne kadar hiçbir siyasetçinin aklına dahi getirmediği bir davranış sergileyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü takdirle karşıladığını söyledi. Malatyalılar Derneği üyelerinin ziyareti karşısında büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özalın milyonların gönlüne taht kurmuş bir isim olduğunu söyledi.Başkan Tütüncü, mezbelelik görünümde olan parkı, yeşil dokuya kavuşturduklarını ifade etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, davul zurna eşliğinde kendisine ziyarete gelen dernek üyelerine teşekkür etti.