Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Öğrencilere okul bahçesi müjdesi
20 Ocak 2011, Perşembe - 18:58Başkan Hakan Tütüncü, problemleri yerinde görmek, vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla Beşkonak Mahalle Muhtarı Mehmet Dabanı ziyaret etti. Kepez Belediye Meclis Üyeleri Hasan Demir, Aydın Açan ve Dilaver Tanıkın katıldığı ziyarette Muhtar Daban, mahallenin problemlerini Tütüncüye iletti.
Vatandaşlar da, ada bazındaki tapu sıkıntısının çözümünü istedi. Tütüncü de ada bazındaki tapu probleminin çözümü için teknik bir çalışma başlattıkları bilgisini verdi.Başkan Tütüncü, Beşkonak Mahallesinde, 2 bin 620 metre yeni yol açtıkları söyleyerek, Yeni yolların açılması, bu mahalleye yapılan en önemli hizmettir. dedi. Yeni açılan yolların bu yıl içerisinde asfaltlanacağını belirten Tütüncü, mahallelinin talep ettiği, yeşil alan, kaldırım ve diğer fen işleri hizmetlerini de plan program dahilinde gerçekleştireceklerini kaydetti.
Muhtarlık ziyaretin ardından Başkan Tütüncü, Beşkonak İlköğretim Okuluna giderek öğrencilerle bir araya geldi. Beden eğitimi dersindeki çocuklarla basketbol oynayan Başkan Tütüncü, iki sınıfa da giderek öğrencilerle hem hayat tecrübesini paylaştı hem de eğitim süreçlerini devam ettirmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu. Tütüncü, kitap okumalarını istediği öğrencilere, Belediye başkanı, doktor, mimar olmak istiyorsanız, derslerinize çok çalışmalısınız. uyarısını yaptı.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, öğrencilere, küçük olan okulun bahçesini genişlettiklerinin müjdesini vererek, Okulu güzelleştirmek için gereken çalışmaları yapıyoruz. Okul alanı içerisindeki gecekondular nedeniyle okul bahçesi küçüktü. Bu gecekonduları yıkarak, okulun bahçesini genişlettik. Önümüzdeki günlerde de bahçe duvarını yaptığımızda, okul bahçesi daha geniş ve güzel bir hale gelecek. Okulun fiziki alandaki diğer ihtiyaçlarını karşılamak için de gerekeni yapacağız. diye konuştu.Mahalle Muhtarı Mehmet Daban da, mahalleye yaptığı hizmetlerden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.