Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Belediyesi emin adımlarla.
15 Ocak 2011, Cumartesi - 04:26Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi (TBE2L)nde, Kepez Belediyespor kendi saha ve seyircisi önünde Başakşehiri 87-72 yendi. Kepez, ligde ikinci sırada bulunuyor. Kepez Belediyesporda hedef Beko Basketbol Ligine yükselmek.
Kepez Belediyespor Basketbol takımı Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi (TBE2L) de ilerleyişini sürdürüyor. Antalya temsilcisi Kepez Belediyesi kendi saha ve seyircisi önünde Başakşehir ile karşılaştı. 13. haftada oynadığı karşılaşmada Başakşehiri 87-72 yendi. Maçın başından itibaren üstün bir oyun sergileyen ev sahibi Kepez Belediyesi, ilk periyodu 19-20 sona erdi. İkinci periyoda istekli bir oyun sergileyen Kepez Belediyesi ilk yarıyı 49-37 üstün tamamladı. Üçüncü periyodun sonunda Kepez farkı açtı 68-52. Karşılaşma 87-72 Kepez Belediyesporun galibiyeti ile sona erdi. Alınan galibiyetle Kepez Belediyespo ligdeki yerini korudu. Karşılaşmayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor yöneticileri ile birlikte trübünden izledi.
Kepez Belediyesi 14. haftada Konya Selçuk Üniversitesi ile deplasmanda karşılaşacak.