Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Yeni Emek kültür merkezi olacak
14 Ocak 2011, Cuma - 18:32Başkan Hakan Tütüncü, Zeynep Göktaşın evinde Yeni Emek Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, mahalleye yapılan ve yapılacak olan hizmetleri anlattı. Tütüncü, yapımına başladıkları kültür merkezinin, Yeni Emek Mahallesine ciddi bir hareketlilik getireceğini belirtti. Başkan Tütüncü, mahalledeki mevcut ilköğretim okulunda derslik sayısının az olduğunu söyleyerek, hayırsever desteği ile mahalleye yeni bir okul kazandırılması için de çalışma yaptıklarını anlattı.
Tütüncü, konferans salonlarının da bulunacağı Kepez İlçe Müftülüğü hizmet binasının da Yeni Emek Mahallesine inşa edileceğini ifade etti.
Başkan Hakan Tütüncü, gerçekleştirdikleri 6 km yeni yol açılması ve 7 km sathi kaplama asfalt çalışmasının da mahalledeki modern yapılaşmayı hızlandırdığını vurguladı.
Tütüncü, mahallede park alanında evleri yıkılacak olan vatandaşların probleminin de hak sahibi oldukları için belediye hissesi satışı ile çözüldüğünü sözlerine ekledi.
Kendilerini bu zamana kadar hiçbir belediye başkanının ziyaret etmediğini anlatan mahalle sakinleri de, ilk kez dertlerini, yüz yüze bir şekilde bir belediye başkanına anlatabildiklerini dile getirdiler.
Ziyarette Yeni Emek Mahalle Muhtarı Mustafa Çoban da hazır bulundu.