Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Grekoromen şampiyonu Kepez
1 Şubat 2023, Çarşamba - 14:07Antalya Şampiyonası’nda 16 grekoromen ve 1 serbestte altın madalya kazanan Kepez’in güreşçileri, Türkiye şampiyonalarına göz kırpıyor
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün güreş takımı, Antalya Şampiyonasında 16’sı grekoromen ve 1 serbestte altın madalya kazandı. Kulübün güreş kategorisini 2016 Aralık’ında başlatan antrenör Meral Kaya’nın öğrencileri, minik, yıldız ve genç kategorilerinde toplam 17 altın, 11 gümüş, 13 bronz olmak üzere toplam 41 madalya kazandı. Kepez’in alt yapısından filizlenen çocuklar, Döşemealtı Spor Salonu’ndaki şampiyonada gelecek için umut verdi. Hem serbest hem de grekoromen de Şafak Damar altın madalya alırken, Yüksel Ateş ile Ramazan Kürşat Fidan grekoromen de altın, serbestte gümüş madalya kazandı. Kepez’i başarılı bir şekilde temsil eden sporcularını tebrik eden antrenör Kaya, ‘Pehlivanlarımız ile destekçisi olan ailelerini kutluyorum. Spora hizmet, vatana hizmet mantalitesi ile çalışmalara devam edeceğiz’ dedi.