Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kadınlara beş yıldızlı spor merkezi
13 Ocak 2011, Perşembe - 20:13Başkan Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanlığının, Sine Düğün Salonunda düzenlediği Kadınlar Matinesi etkinliğine katıldı. İlgiyle karşılanan Tütüncü, burada yaptığı konuşmada kadınlara yönelik yaptıkları ve yapacakları çalışmaları anlattı.
Tütüncü, ayrı bir önem verdikleri kadınlara, farklı bir hizmet sunabilmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi. Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK)nda şu ana kadar 8 bin kişiye hizmet verdiklerini anlatan Başkan Tütüncü, AKMEKde 57 ayrı branşta eğitim alan kursiyerlerin yüzde 70den fazlasının kadınlar olduğunu belirtti.Tütüncü, kadın koordinasyon merkezi kuracaklarının müjdesini vererek, Bu merkezde, Kepezdeki bütün kadınlarımıza yönelik sosyal aktiviteler başta olmak üzere, kadınların toplum hayatının içerisinde sosyalleşmelerini sağlayacak adımlar atılacak. ifadesini kullandı.
Kadınların, fitness, aerobik gibi etkinlikleri için kullanabilecekleri bir spor salonunun yapımına da önümüzdeki aylarda başlanılacağı bilgisini veren Başkan Hakan Tütüncü, konuyla ilgi olarak şunları söyledi: Kadınlarımız için beş yıldızlı bir spor merkezi açıyoruz. Burada kadınlarımız, beş yıldızlı otellerin fitness salonlarındaki gibi spor yapma imkânı bulacak. Kepezli kadınlar hizmetin en güzeline layıktır. Beş yıldızlı bu hizmeti kadınlarımıza ücretsiz sunacağız.AK Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da katılımından dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.
Kadınlar Matinesine AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Hasan Demir, Elif Derya Canbulut ve Dilaver Tanık da katıldı.