Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tütüncü, “Üreten kadınların emrindeyiz”
27 Aralık 2022, Salı - 15:15Kemer’in Kadınları Platformu Kermesi’ne katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Biz, her zaman üreten kadınların yanındayız, emrindeyiz.” dedi.
Kadın Kooperatifi destek paketi ile girişimci kadınları cesaretlendiren ve kısa sürede birçok kadın kooperatifine öncülük eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kemer’in girişimci kadınlarını da yalnız bırakmadı. Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen Kemer’in Kadınları Platformu Kermesi’ne katılan Başkan Tütüncü, ülkenin dört bir köşesinde emeklerini ortaya koyan, emeğini ekonomik değere dönüştüren tüm kadınlara teşekkür etti.
HANIMEFENDİLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ
Kemer’in girişimci kadınlarıyla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Tütüncü, “Emeklerini ortaya koyan hanımefendilere teşekkürü bir borç bilirim. Mademki hanımefendiler bu etkinlikleri yapmaktan, el emeklerini aile ekonomilerine bir katkıya dönüştürmekten mutluluk duyuyorlar. O zaman bu emeklerine bizde katkılarımızı artıralım istedik. Emeğini ekonomik değere dönüştürmek için çabalayan hanımefendilerin bugüne kadar nasıl ki, yanların olduysak bundan sonrada yine yanların olacağız.” dedi.
Kemer’in Kadınları Platformu Kermesi’ni gezen Başkan Tütüncü, daha sonra ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, ziyaretlerinde AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve ilçe teşkilatı eşlik etti.