Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden ANSEDe ziyaret
10 Ocak 2011, Pazartesi - 19:56Ziyarette, Antalya Sağlık Eğitim Gençlik Spor Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ANSED) Başkanı Mustafa Ece, derneğin çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Ece, Kanal Mahallesindeki hizmet binalarındaki dersliklerde, bölgedeki çocuklara okul öncesi eğitim ve seviye belirleme sınavı (SBS) kursu verdiklerini söyledi.
Başkan Tütüncü de, gönüllülük esasına dayalı eğitim hizmetlerinden dolayı ANSED Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Tütüncü, ANSEDin ücretsiz eğitim kurslarının, ilçedeki çocuklar için bir kazanç olduğunu belirtti. Başkan Tütüncü, derslikleri de ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti, taleplerini dinledi.Burada öğrencilere bir konuşma yapan Başkan Hakan Tütüncü, Başarılı olmanız için size çok iyi bir imkân sunuldu. Verilen kurslar, okuldaki derslerinizi de kolaylaştıracaktır. Derslerinize çok çalışmanızı istiyorum. Sizlerin eğitim ortamınızın kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bundan sonra da her zaman eğitimin ve sizlerin emrindeyim. diye konuştu.
Tütüncü, ziyaretin anısına öğrencilere boyama kitabı hediye etti.AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Şevki Mavi de ANSED ziyaretinde hazır bulundu.