Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez zirveyi bırakmıyor.
5 Aralık 2022, Pazartesi - 09:55Akhisarspor deplasmanından 3 puan ile dönen Kepez Belediyespor, zirve yarışını bırakmıyor
Akhisarspor karşılaşmasını tek golle kazanan Kepez Belediyespor, zirve yarışındaki üçüncülüğünü bırakmadı. Aynı puandaki Güneş Holding Çankaya Futbol Kulübü ile 5 gollü averaj farkı nedeniyle gerisinden takip eden Kepez Belediyespor, play-off bileti alma yarışında gaz kesmedi. Golsüz biten ilk yarının ardından vites arttıran Kepezliler, aradıkları golü dakika 86’da Yunus Özdemir ile buldu. Soldan gelen atakta gelen ortayı kafasıyla gole çeviren Özdemir, takımında büyük sevinç yarattı.
İKİ TOP DİREKTEN DÖNDÜ
İki topu direkten dönen Kepezliler, sayısız pozisyonları gole çeviremeyince farklı kazanabilecekleri maçı 1-0 da olsa kazanmayı başardı. Soyunma odasında büyük sevinç yaşayan takım, kutlama yaptı. Bu galibiyet nedeniyle ekibini kutlayan Teknik Direktör Şakir Filiz, şimdiden haftaya sahalarında oynayacakları Malatya Arguvan Spor Kulübü karşılaşmasının hesaplarını yapmaya başladı.