Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez’de ‘Her eşya yeni bir mutluluk’
2 Aralık 2022, Cuma - 12:57Kepez Belediyesi’nin ‘Her Eşya Yeni Bir Mutluluk’ projesi ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürüyor.
Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Kepez Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere el uzatmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi, Sosyal Yardımlaşma Merkezi tarafından yürütülen ‘Her Eşya Yeni Bir Mutluluk’ projesiyle kullanılmayan eşyalar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Covid-19 tedbirlerine uygun şekilde gerçekleştirilen ‘Her Eşya Yeni Bir Mutluluk’ projesi ile Kepez Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Sosyal Yardımlaşma Merkezi, giyecek, beyaz eşya, mutfak malzemesi, mobilya gibi eşyaları ihtiyaç sahiplerine anında ulaştırıyor. Hayırsever vatandaşlar kullanmadıkları ev eşyalarını da, Kepez Belediyesi’nin Düdenbaşı Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Caddesi’nde hizmete kazandırdığı Sosyal Yardım Merkezine ya kendileri getiriyor, ya da (0242) 338 13 55 telefon numarasını arayarak adreslerinden alınmasını da sağlıyorlar.