Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Tek hedefleri şampiyonluk
23 Kasım 2022, Çarşamba - 10:46
Geçen sezonun minikler Türkiye şampiyonu Kepez Belediye Spor Kulübü Hentbol Takımı, bu sezon küçükler kategorisinde şampiyonluğa kilitlendi
Minikler Türkiye şampiyonu Kepez Belediye Spor Kulübü Hentbol Takımı, bu sezon küçükler kategorisinde başlayarak önce Antalya ardından, Türkiye Şampiyonluğuna kilitlendi. Antrenman programını haftada 6 güne çıkartan Antrenör Sertan Sarpaş, 29 Kasım’da başlayacak Antalya Şampiyonasında kupayı kaldırarak finale kadar yükselmeyi hedefliyor. Oyuncularını mutlak şampiyonluk konusunda motive eden Sarpaş, kendilerinden yaşça büyük takımları yenebilmek için sıkı bir antrenman uyguluyor.
AMAÇ MİLLİ TAKIM
Haftanın 2 günü ağırlık ve çabuk kuvvet çalışmaları yaptıran Sarpaş, kalan 4 gün boyunca da taktik çalışmalarıyla oyun anlayışı geliştirici teknikler öğretiyor. Asıl amacının A Milli Takıma oyuncu hazırlamak olduğunu belirten Sarpaş, doğru oyun oynatarak engelleri birer birer geçeceklerine inandığını söyledi. Şampiyonluk tişörtleri giyip Türk Bayrağı ile objektiflere poz veren oyuncular ise, Kepez’e birçok kupa getirmek için çalıştıklarını ifade etti.