Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez’den hankidoya destek
7 Kasım 2022, Pazartesi - 11:23Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal’ı ziyaret eden Hankido Federasyonu Başkanı Osman Karamercimek, Antalya’da yapacakları organizasyon desteği için teşekkür etti.
Hankido Federasyonu Başkanı Osman Karamercimek ve Akdeniz Bölge Temsilcisi Yavuz Akay, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal’ı ziyaret etti. Hankido Federasyonu Başkanı Karamercimek, önümüzdeki süreçte Antalya’da yapacakları organizasyonda kendilerine destek sağlayacak Kepez Belediyesi Spor Kulübü’ne teşekkürlerini iletti. Kore’nin dövüş sanatını Antalyalılarla tanıştırmak istediklerini belirten Karamercimek, kulüp yönetimine teşekkür plaketi sundu. Tesislerini her türlü spor faaliyetine açık tuttuklarını belirten Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Çatal ise, Kepezli gençlerin hankido sporunu da öğrenmesini istediklerini ve her türlü desteği kendilerine sunacaklarını söyledi.