Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez’in senfoni orkestrasından Cumhuriyetin 99. yılına özel konser
31 Ekim 2022, Pazartesi - 11:59Kepez Belediyesi’nin Antalya Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası, Cumhuriyetin 99. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde konser verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde kurulan kentin ilk Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası Cumhuriyet’in 99. Yıl dönümünde Antalyalıları muhteşem bir konserle buluşturdu. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı özel Konseri’ne sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Şef Engin Beslek yönetimindeki Cumhuriyet Bayramı Konserine, Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ve Trio Patara grubunun Flüt sanatçısı aynı zamanda Dünya’nın bir çok müzik yarışmalarında ülkemizi jüri olarak temsil etmiş Leyla Bayramoğulları, 3 eserle eşlik etti. Antalya Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası öğrencileri, Aranjuez, Konçerto, Palladıo, Barcarolle, Ha buradan aşağı, Yalnız Çoban, Carmen, Kumru, Re Minör Obua Konçertosu gibi birbirinden güzel eserleri seslendirdi.
Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde tüm koltuklar doldu.
Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde tüm koltuklar doldu.