Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez hız kesmiyor
31 Ekim 2022, Pazartesi - 08:42
Sahasında ağırladığı Niğde Anadolu’yu 2-0 yenen Kepez Belediyespor, üst lige çıkma yolunda hız kesmiyor
TFF 3’üncü Lig temsilcisi Kepez Belediyespor, Niğde Anadolu Futbol Kulübü’nü 2-0 yenerek üst lige çıkma hedefinde bir adım daha attı. Hasan Doğan Stadı’nda oynanan karşılaşmanın gollerini dakika 19’da Yunus Özdemir ile dakika 93’de Ali Sinan Gayla attı. Grubun 19 puan ile birincisi Güneş Holding Çankaya Futbol Kulübü’nü 1 puan gerisinden takip eden Kepez Belediyespor, sezon sonunda play-off’lara kalarak TFF 2’inci lige çıkma iddiasını güçlendirdi.
TARAFTAR HİÇ SUSMADI
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye meclis üyeleri, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Hakan Çatal ve TFF temsilcilerinin protokolden izlediği karşılaşmada, tribünleri dolduran taraftar 90 dakika boyunca tezahürat yaptı. Karşılaşma sonunda takımı tribüne çağırıp alkışlarla teşekkürlerini sunan taraftar, takım kaptanı Enes İlhan Yüksel’i ayrıca çağırıp 3’lü çektirdi.