Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü öğrencileri mutlu etti
30 Aralık 2010, Perşembe - 18:31Başkan Hakan Tütüncü, Göçerler İlköğretim Okulunu dördüncü kez ziyaret etti.
Tütüncü ziyarette, idarecilerle, öğretmenlerle, öğrencilerle görüştü, okulun fiziki alandaki problemlerini yerinde inceledi. Ziyarette Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya ve Göçerler Mahalle Muhtarı Nadir Doğan da hazır bulundu. Okul Müdürü Mustafa Boyacı da, okulun bahçesini gezdirdiği Tütüncüden fiziki alanda, özellikle soyunma odası ve tuvaletlerde yaşanan problemlerin çözümü noktasında yardım istedi.
Soyunma odası ve tuvalet sorununun çözümünü istediler
Başkan Tütüncü de, üç tane sınıfı ziyaret ederek, kendisini sevgi gösterisi ve çiçekle karşılayan öğrencilerle bir araya geldi. Öğrenciler, Tütüncüden, fiziki şartları çok kötü olan soyunma odasının ve tuvaletlerin probleminin çözümünü istediler. Başkan Tütüncü de, Tuvaletlerin ve soyunma odalarının tamir ve tadilatını yapacağız. Tuvaletlerin izolasyonunu ve havalandırmasıyla ilgi bir çalışmamız olacak. Soyunma odasını da yenileceğiz. Daha hoş ve güzel bir ortamda beden eğitimi dersine hazırlanacaksınız. sözleriyle öğrencileri mutlu etti. Tütüncü, yasal bir görevleri olmamasına rağmen, öğrencilerin çok daha iyi ortamlarda okumalarını arzu ettikleri için, imkanları nispetinde okullara yardımlarda bulunduklarını söyledi.
Okulu 4. kez ziyaret etti, öğrencilere moral verdi
Bugünün çocuklarını iyi eğitim imkânlarıyla buluşturabilmeleri halinde, ülkenin geleceğinin aydınlık olacağına işaret eden Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: Yarınlar, bugünün çocuklarının omuzlarında yükselecek. Ülkemiz aydınlık günlere sizlerle birlikte yürüyecek. İstikbalin de her zaman çocuklar da olduğunu görüyoruz. Buralar birileri tarafından kenar mahalle olarak görülüyor. Bu okula dördüncü kez gelişim. Size değer ve önem veriyoruz. Göçerler Okulundan mezun olup hayatta çok başarılı olan kişileri tanıyorum. Sizlerinde onlar gibi başarı olacağınıza inanıyorum.
Tütüncüden teknoloji uyarısı
Teknoloji, ihtiyacınız kadar hayatınızda olsun, diyen Tütüncü, Kendinizi teknolojiye kaptırıp kitap okumayı unutmayın. Sosyal aktivitelere katılarak sosyal sorumluluk almaktan korkmayın. Derslerinize çok iyi çalışmanın yanında sanat, kültür ve spor etkinliklerine katılmanızda da yarar var. tavsiyesinde bulundu.
60 okula yardım eli uzatıldı
Okulun öğretmenlerini de dinleyen Tütüncü, Öğretmenlerimizle birlikte, milletin en kutsal emaneti olan çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Kepezde yaklaşık 80 bin olan öğrenciye ulaşmak gibi bir derdimiz var. Eğitim ortamlarını güzelleştirmenin gayreti içerisindeyiz. Milletimizin aziz emanetlerini hep birlikte geleceğe hazırlayacağız. ifadesini kullandı.
Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Antalyada ilk kez okulların bahçesine spor salonu yapacak olan Kepez Belediyesinin, 2 yıl içerisinde 60 okulda fiziki alanda iyileştirme yaptığını kaydetti.
Kepez dışında belediye başkanı okulda görmedim
Kepez dışında görev yaptığı okulları, bir belediye başkanının ziyaret ettiğini görmediğini belirten Okul Müdürü Mustafa Boyacı da, Başkan Tütüncünün, Kepezde hem okulları ziyaret ettiğini hem de okulların fiziki ihtiyaçlarını karşıladığını vurguladı.