Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü otantik parkı gezdi
30 Aralık 2010, Perşembe - 18:19Kepez Belediyesi, hizmet veremez hale gelen eskiyen parklarda yenileme çalışmalarını tamamlarken, mahallelere de temalı parklar kazandırıyor. Karşıyaka Mahallesinde moloz alanı olarak kullanılan 3 dönümlük alanda başlatılan park çalışması da bitme aşamasına geldi. 20 ayda ilçeye 457 bin m2 yeşil alan kazandıran Başkan Hakan Tütüncü de parkta devam eden çalışmaları inceledi. Tütüncü, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Recep Sabır ile birlikte parkı gezdi. Mahalle sakinleri de Tütüncüye, moloz alanını, modern bir park haline getirdiği için teşekkür ettiler.
Parkta öğrencilere sosyal tesis
Parkın inşasında sona yaklaşıldığını söyleyen Tütüncü, mahalleye beş yıldızlı, vatandaşların eğlence, dinlenme ve spor alanı ihtiyacını karşılayacak otantik bir park kazandırdıklarını belirtti. Başkan Tütüncü, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin yanında bulunan parkın içerisindeki binayı da öğrencilerin eğitim süreçlerine katkı sağlayacak bir sosyal tesis haline getireceklerini dile getirdi.
Molozdan kurtuldular yeşile kavuştularMahallenin prestijini artıracak olan parkta, kafeterya, bitki pergolaları, ahşap köprü, su havuzu, fitness aletleri, ahşap çocuk oyun grubu bulunacak. Parkın inşasıyla Karşıyaka Mahallesinde oturanlar, moloz görüntüsünden kurtulacak ve eğlenebilecekleri, dinlenebilecekleri, spor yapabilecekleri modern bir yeşil alana kavuşmuş olacaklar.
Park gezisine Kepez Belediye Meclis Üyeleri Şevki Mavi, Ramazan Eciş ve Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya da katıldı.