Son Haberler
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
- Kepezli çocuklar uzayı gözlemliyor
Kepez Belediyespor adım adım play-off’a
24 Ekim 2022, Pazartesi - 10:44Grubunun birincisi Çankaya Futbol Kulübü’nden deplasmanda 1 puan alan Kepez Belediyespor, play-off bileti alma hedefine önemli bir adım attı
TFF 2’inci Lige yükselme hedefindeki Kepez Belediyespor, grup birincisi Güneş Holding Çankaya Futbol Kulübü ile deplasmanda 1 puan alarak 2’inciliğe yükseldi. Ankara Osmanlı Stadı’nda yapılan karşılaşma, golsüz beraberlikle sonuçlandı. Maçın kahramanı ise penaltı kurtaran Kepez Belediyespor kalecisi İsmail Cengiz oldu. Bu maç sonunda Çankaya Futbol Kulübü 16 puan ile birinciliğini sürdürürken, bir puan gerisindeki Kepez Belediyespor zirve yarışını bırakmadı. Haftaya sahasında grup sonuncusu Niğde Anadolu Futbol Kulübü’nü ağırlayacak olan Kepezliler, henüz Hasan Doğan Stadı’nda yenilgi yüzü görmedi.