Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, personelini unutmadı
29 Aralık 2010, Çarşamba - 19:58Kepez Belediyesi geçmiş dönemden kalan işçi borçlarını kapatmaya devam ediyor. İşçinin alnının teri kurumadan hakkını vereceksin anlayışı içerisinde olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, işçilerine yılbaşı öncesi 260 bin TL ödeme yaptı.
Kendi döneminden işçiye borcu olmayan Tütüncü, geçmiş dönemden kalan işçi alacaklarını en kısa zamanda ödeyeceklerini ifade ederek, Bizim dönemimizde, personelimizin ikramiye ve özendirme alacağı zamanında ödenecek dedik. İşçimize bizim dönemimizden kalan borcumuz yok. Önceki alacaklarına istinaden ödemeyi yaptık ve en kısa zamanda eski borçları da kapatacağız diye konuştu.