Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez ilk yarıyı galibiyetle kapattı
27 Aralık 2010, Pazartesi - 21:01Süper Toto 3. Ligde ilk yarının son maçında Kepez Belediyespor, mükemmel oynadığı maçta Kırıkhansporu 20 mağlup etti. Kırmızı mavili ekip, ligin ilk yarısını 20 puanla 13. sırada tamamladı.
Kepez Belediyespor Kulübü, basketbolda üzülürken, futbolda sevindi. Süper Toto 3. Lig 3 Grupta yer alan Kepez Belediyespor, ligin 17 haftasında Kırıkhansporu ağırladı.
Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında oynanan maçta Antalya temsilcisi, Ziraat Türkiye Kupasında da mücadele eden misafir takımı 20 yendi. Kırmızı-mavili ekibin golleri 10 ve 39. dakikalarda Ekin Can Karakuştan geldi. Bu galibiyetle Kepezin Kaplanları, ligin son haftalarında ligde yakaladığı çıkışını sürdürdü. Kepez Belediyesporun rakibi karşısındaki güzel futbolu da taraftarını memnun etti.
Ev sahibi takım, bu galibiyetle ilk yarıyı 20 puanla 13.sırada tamamladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, bu zorlu maçta da takımını yalnız bırakmadı. Tütüncü, Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ile birlikte maçı heyecanlı bir şekilde izledi. Başkan Tütüncü, galibiyetten ve oynadıkları güzel futboldan dolayı futbolcuları ve teknik heyeti kutladı.