Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, Korkuteli aşure buluşmasında
26 Ağustos 2022, Cuma - 11:28Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Korkuteli İlçe teşkilatının aşure gününe katılarak, hemşehrilerine aşure ikram etti.
AK Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı tarafından Şehitler Anıtı’nda aşure günü etkinliği düzenlendi. Korkutelilerin yoğun ilgi gösterdiği aşure gününde AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar vatandaşlara aşure ikram etti. Bir aşure etkinliğinin daha gönülleri buluşturduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Aşure günü aile efradının nafakasını geniş tutanın, bütün yıl nafakası geniş olur. Bunun hikmetine bakarak tüm Müslümanların aşure gününü kutlarım.” dedi. Başkan Tütüncü, daha sonra AK Parti Korkuteli İlçe Teşkilatının üye kayıt standında yeni üyelerin kaydını yaptı. AK Parti heyetiyle Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mesut Kurtoğlu ve yönetimini de ziyaret eden Başkan Tütüncü, seçim heyecanı yaşayan yönetime ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.