Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’in Mobil Sağlık Merkezi Gömbe’de
18 Ağustos 2022, Perşembe - 15:12Kepez Belediyesi’nin Mobil Sağlık Merkezi, Kaş-Gömbe’de belediye hizmet binası önünde meme, bağırsak ve rahim ağzı kanser taraması yapıyor.
Kepez Belediyesi ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde meme kanseri farkındalık ayı etkinlikleri kapsamında başlatılan gezici kanser taramaları devam ediyor. Kepez’in mahallelerini gezen Mobil Sağlık Merkezi, Kaş-Gömbe’de de kanser taraması gerçekleştiriyor. Gömbe Belediye Hizmet Binası önünde 18 Ağustos 2022 Perşembe günü başlayan meme, bağırsak ve rahim ağzı kanser taraması 19 Ağustos Cuma günü de devam edecek. Taramalar 09.00-17.00 saatleri arasında meme kanseri için 40-69 yaş aralığı, Rahim Ağzı Kanseri için 30-65 yaş aralığı, Bağırsak Kanseri ise 50-70 yaş aralığındaki kişilere uygulanıyor.