Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, Aşure Gününde
24 Aralık 2010, Cuma - 20:05Kepez İlçe Müftüsü Kemal Uçkun, Başkan Yardımcısı Osman Yılmazın da yer aldığı ziyarette Başkan Hakan Tütüncü, öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı. Öğrenciler, Tütüncü ve diğer misafirlere aşure ikram etti. Tütüncü, Mobil İlköğretim Okulunun, milli bayramı kutlamak amacıyla Aşure Günü düzenlemesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi. Birlik ve beraberlik duygularını güçlendiren bu güzel etkinliğe koşa koşa geldiğini belirten Tütüncü, Okul idaremizin, bu yönde gayretlerinin ve çalışmaların devamını diliyorum. Hiç şüphe yok ki, Milli Eğitim camiasının en önemli vazifelerinden bir tanesi de bizi biz yapan o manevi değerleri geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza aktarmaktır. Bu anlamda aşure günü düzenlemenizi çok anlamlı buldum.
Okul idarecileri de, katılımlarıyla aşure gününü onurlandırdığı için Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.Tütüncü, kendisine sevgi gösterisinde bulunan öğrencilerle mini bir basketbol maçı da oynadı.