Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Yabancı Diller Akademisi’nin yeni dönem kayıtları başladı
8 Ağustos 2022, Pazartesi - 14:41Kepez Belediyesi’nin İngilizce eğitimini akademik hale getirdiği Yabancı Diller Akademisi’nin kayıtları başladı.
Kepez Belediyesi, turizmin başkenti Antalya’da Kepezli gençlerin istihdamını kolaylaştırmak amacıyla yabancı dil öğrenimini akademik hale getirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 3. Dönem seçim vaatleri arasında yer alan Yabancı Diller Akademisi, ‘Dil öğrenmek istiyorum’ diyenlere kapılarını yeni dönemde de aralıyor. Akademik eğitim portalı ile kursiyerlerine kısa sürede pratik ve akıcı İngilizce öğreten Yabancı Diller Akademisi’nin eğitimleri için kayıt başvuruları başladı. “Bende 72 saatte İngilizce öğrenmek istiyorum” diyenler için son başvuru tarihi ise 15 Ağustos 2022 olarak belirlendi. İngilizce eğitimlerine katılmak isteyen kursiyerler 0 242 325 60 60 nolu telefon hattından detaylı bilgiye ulaşabilecekler. Pratik ve akıcı İngilizce öğrenmek isteyen 18 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği akademik eğitimin başlangıç tarihi hakkında da kursiyerler birebir bilgilendirilecek.