Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’den, Ücretsiz Üniversite Tercih Danışmanlığı Hizmeti
27 Temmuz 2022, Çarşamba - 11:39Eğitime büyük önem veren Kepez Belediyesi, üniversite tercih danışmanlığı hizmetiyle gençlerin doğru tercih yapmasını sağlıyor. Kepez Belediyesi’nin, 27 Temmuz’da başlayan ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmeti, 5 Ağustos’a kadar devam edecek. Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nde, uzman eğitimciler eşliğinde adayların tercihleri başarı sırası, puan ve üniversite kontenjanı kriterlerine göre yapılıyor. ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmeti 10.00 ile 17.00 saatleri arasında veriliyor. Üniversite Tercih Danışmanlığı hizmetinden yararlanmak isteyen adaylar, 0242 503 94 77 nolu telefondan istenilen bilgilere ulaşabilirler. Kepez Belediyesi, her yıl lise son sınıf ve yeni mezunlar için ücretsiz YKS hazırlık kurslarıyla da gençlere destek oluyor.