Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncü, İbradı’da
22 Temmuz 2022, Cuma - 13:18Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’nın dört bir yanını dolaşarak, gönül köprüleri kurmaya devam ediyor. Dün Akseki ilçesini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bugün İbradı’daki hemşehrileriyle bir araya geliyor. Başkan Tütüncü ilk olarak AK Parti İlçe Başkanı Hatice Sekmen ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaret sonrası Başkan Tütüncü, AK Parti İlçe Başkanı Hatice Sekmen ve yönetimiyle birlikte, ilçe merkezinde pazar esnafı ziyareti gerçekleştirerek hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinledi. Akşama kadar sürecek olan esnaf ziyaretlerinde Başkan Tütüncü, Ormana Mahallesi, Ürünlü Mahallesi ve Başlar Mahallesindeki hemşehrilerinin gönül kapılarını çalarak devam edecek. Gün sonuna doğru Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İbradı ile Konya'nın Derebucak ilçesi arasında 2013'te yapımına başlanan, trafiğe açıldığında 4 dakikada karasal iklimden Akdeniz iklimine geçişin sağlanacağı 5 kilometrelik çift tüp şeklindeki Demirkapı Tünel Şantiyesini ziyaret edecek.