Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’den ‘Tematik Bilim Kampı’
18 Temmuz 2022, Pazartesi - 14:46Kepez Belediyesi, çocuklara bilimle iç içe nitelikli zaman geçirebilecekleri keyifli bir yaz tatili vaat ediyor. Bilimsel çalışmalar ve atölye çalışmaları ile yaz aylarında çocuklara kapılarını aralayan Antalya Bilim Merkezi, sürprizlerle dolu farklı temalar da etkinliklere hazırlanıyor. Tematik Bilim kampıyla, Antalya Bilim Merkezi çocuklara merak ettiren, araştıran, uygulayan ve sonuç alan bir eğitim modeli sunuyor. Bu kapsamda Bakteriler, Nanoteknoloji, Güneş Sistemi, Robotik, Tangram Bulmacalar, Doğa Bilimleri - Bilimin Doğası ve Endüstriyel Tasarım olmak üzere 7 farklı temada birbirinden eğlenceli ve öğretici atölye çalışmaları Antalya Bilim Merkezinde 19 - 23 Temmuzda başlıyor. Tematik Bilim Kampına 7-14 yaş aralığındaki tüm çocuklar başvuru yapabilirken sınırlı sayıda kontenjan bulunuyor.
Antalya Bilim Merkezi’nin 19 - 23 Temmuz tarihlerinde düzenlendiği ‘Tematik Bilim Kampına' katılmak isteyen çocuklar www.antalyabilimmerkezi.com adresinden veya 0 242 3141010 numaralı telefon hattından gerekli bilgilere ulaşabilirler.