Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez daha yeşil bir Kepez için çalışıyor
8 Temmuz 2022, Cuma - 13:03Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yaz aylarının gelmesiyle parklarda bakım onarım çalışmalarına hızla devam ediyor. Kepez’in 68 mahallesinde bulunan semt parklarının bakımını üstlenen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ‘Dr. Burhanettin Onat Kültür Evi’nin bulunduğu Türk Ocağı Parkında yeşil alan düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Türk Ocakları Antalya Şubesi’nin, kültür ve sanat tesisi talebini yerine getiren Kepez Belediyesi, Türk Ocağı Parkı içerisine Dr. Burhanettin Onat Kültür Evini inşa ederek, 2021 yılında törenle hizmete açmıştı. Dr. Burhanettin Onat Kültür Evine ev sahipliği yapan Türk Ocağı Parkı’nda yeşil alan miktarı artırıldı. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri alanda önce toprak serim çalışması gerçekleştirdi. Yeni bitki yetiştirilmesi ve köklendirme işleminde kullanılan torfu toprak zemine uygulandı. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri uzman kadrolarıyla, parkları ve bahçeleri güzelleştirerek daha yeşil bir Kepez için çalışmaya devam ediyor.