Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü KEPSİADı önemsiyorum
22 Aralık 2010, Çarşamba - 18:57Kasım ayı içerisinde kurulan Kepez Sanayici ve İş Adamları Derneği(KEPSİAD)nin Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Hakan Tütüncüye nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette KEPSİAD Başkanı Ramazan Buzkıran, derneğin yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi vererek, istek ve taleplerini iletti. Kepezdeki sanayici ve iş adamlarının bir dernek çatısı altında bir araya gelerek güçlerini birleştirdiklerini anlatan Buzkıran, ilçenin kalkınması ve problemlerinin çözümü için çalışacaklarını söyledi.
Tütüncü, derneği kurulmasında katkısı olan kişilere teşekkür ederek, KEPSİAD Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerinde başarılar diledi.
KEPSİADın kurulması çalışmasını önemsediğinin altını çizen Tütüncü, KEPSİADın yapacağı çalışmalar, Kepezimizin kalkınmasına, ticaretin ve sanayin gelişmesine katkı sağlayacaktır. dedi.
Bu tip çalışmaların, şehircilik hayatında büyük bir önemle karşılanması ve değer verilmesi gerektiği kanaatini taşıdığını ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, şunları söyledi: KEPSİADın kurulmasını bu anlamda çok önemli bir gelişme olarak görüyorum. Elbette ki biz yerel yöneticiler olarak çalışmalarınıza, faaliyetlerinize imkânlarımız nispetinde destek sağlayacağız. Belediye olarak her türlü desteği KEPSİADa vermeye hazırım. KEPSİAD da yönetimini daha da güçlendirerek, üye sayısını artırarak Kepezin bütününü kucaklayan bir yapı oluşturarak, ilçeye yönelik çalışmalarını daha iyi yapabilir hale gelecektir.