Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Antalya’nın deniz kumundan İzmir’in Saat Kulesi’ni yaptılar
8 Temmuz 2022, Cuma - 10:31AKMEK kursiyerlerinin el emeği, göz nuru el sanatları eserleri, 11. Geleneksel Yıl Sonu Sergisi’nde sergilenmeye devam ediyor. Mimar Sinan Kongre Merkezi’ndeki sergi her gün yüzlerce el sanatları meraklısını buluşturuyor. İçeriği bakımından yoğun ilgi gören sergide Mozaik Kursu öğrencilerinin çalışmaları ilgi odağı oldu. Şapkalardan tablolara, enstrümana kadar cam kırıkları, mozaik, fayans kırıkları, boncuklar ve hatta çekilmemiş kahve tanelerinin sanatla buluştuğu eserler ziyaretçilerden tam not aldı. Serginin en dikkat çekici eserlerinden birisi de Antalya’nın dünyaca ünlü sahili Konyaaltı’nın milyonlarca deniz kumu ve çakıl taşlarının kullanıldığı İzmir Saat Kulesi tablosu oldu. İzmir saat kulesi önünde oturan İzmirlilerin resmedildiği tablo ziyaretçilerden büyük beğeni topladı.