Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, özel güvenlik haftasını kutladı
30 Haziran 2022, Perşembe - 11:14Kepez Belediyesi özel güvenlik hizmetlerinin yasal çerçevesini belirleyen ve 26 Haziran 2004'te yürürlüğe giren Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun sebebiyle kutlanan Özel Güvenlik Günü ve Haftasını çalışanlarıyla kutladı. Dokumapark’ta güvenlik görevlileri ile bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, milletin huzuru ve güvenliği için kolluk kuvvetlerinin en büyük destekçisi olan özel güvenlik çalışanlarının 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını tebrik etti. Özverili çalışmaları nedeniyle güvenlik görevlilerine teşekkür eden Başkan Tütüncü “Varlıkları ile bizlere hayatın her anında yardımcı olan tüm güvenlik görevlisi arkadaşlarımızın haftası kutlu olsun. İyi ki varsınız” dedi.