Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez yayaların konforu için çalışıyor
23 Haziran 2022, Perşembe - 11:46Kepez Belediyesi, yeni kaldırımlar ve mevcut kaldırımların onarılması için her bölgede çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçenin konforlu bir yaşam alanına dönüşmesi için çalışan Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Varsak, Aydoğmuş Mahallesi, Türkoğlu caddesinde kaldırım çalışmalarına başladı. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışma kapsamında Aydoğmuş Mahallesi Türkoğlu caddesine 750 metre uzunluğunda 1500 metre bordür ve 2250 metrekare kaldırım çalışmasının yapımı hızla sürüyor. Yayaların konforuna büyük önem veren Kepez Belediyesi ilçenin 68 mahallesinde çalışmalarına gece gündüz aralıksız devam ediyor.