Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Baba-Çocuk Kampı Kepez’de
20 Haziran 2022, Pazartesi - 14:07Kepez Belediyesi, 19 Haziran’da kutlanan Babalar Günü dolayısıyla ‘Baba- Çocuk’ etkinliği kapsamında unutulmaz bir kamp etkinliğine imza atıyor. Babalar gününü daha anlamlı hale getirmek ve çocuklarda doğa sevgisini geliştirmek için ‘Baba- Çocuk’ kampı düzenleniyor. Dokumapark’ın portakal bahçesinde gerçekleştirilecek olan ‘Baba- Çocuk’ kampı için sınırlı kontenjan bulunuyor. ‘Baba-Çocuk’ kampına 3-12 yaş aralığındaki çocuklar ile babaları katılabilecek. 25-26 Haziranda başlayacak ‘Baba- Çocuk’ kampına başvuru yapmak ve bilgi almak isteyen vatandaşların 0242 334 09 00 no’lu telefondan detaylı bilgi alabilirler.