Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü, DMD aileleri ile piknikte buluştu
13 Haziran 2022, Pazartesi - 11:28Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Parkfuntastic’te düzenlenen “DMD Aileleri Piknikte Buluşuyor” etkinliğine katıldı. Kepez Belediyesi, DMD Aileleri Derneği ve Antalya EAH Kas Hastalıkları Merkezi İşbirliğiyle düzenlenen DMD Aileleri Geleneksel Piknikte Buluşuyor” etkinliğine hekimler, hemşireler, DMD’li gençler, çocuklar ve aileleri katıldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de, DMD ailelerini yalnız bırakmadı.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
DMD’li çocuk ve gençlerin ailelerine seslenen Başkan Tütüncü, “Biz her zaman hayatı birbirimize bayram kılmaya çalışıyoruz. Sevgiyi büyütmeye çalışıyoruz, dostluğumuzu derinleştirmeye çalışıyoruz. Bizim 14 yıldır yaptığımız hayatı birlikte paylaşmak. İşte bu anlamda DMD ailelerimiz ile farklı etkinlikler çevresinde bir araya geldik. Hayatı paylaşmaya çalıştık. DMD Ailelerimizle buluşmaları yılda bir güne sığdırmıyoruz. Sevginin günü mü olur? Her gün sevginin günüdür. Biz hayatın her anında sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Kalben, gönülen hep birlikteyiz. Birbirimize dünyayı cennet kılalım, birbirimize hayatı bayram kılalım.” dedi.
DMD’Lİ ÇOCUKLAR KAHRAMANLARIMIZ
DMD Aileleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Günel de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, derneğe olan desteklerinden dolayı teşekkür etti. “DMD’li çocuklarımız bizlerin güçlü kahramanları” diyerek sözlerine devam eden Dilek Günel, “Bizim çocuklarımızın da kahramanları Antalya Eğitim Araştırma Merkezi Kas Hastalıkları Merkezinin değerli hocaları ve hemşireleri… Bizim henüz bir tedavimiz olmasa da iyi bakım, beslenme, düzenli kontrolle çocuklarımızın yaşam kalitesini artırmaya ve DMD farkındalık çalışmaları yapıyoruz. “ diye konuştu.