Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncü, Kemer’de
3 Haziran 2022, Cuma - 14:30Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya’nın Kemer ilçesini ziyaret etti. Antalya’nın batısından doğusuna koşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelen Kemer ilçesinde hemşehrileriyle sevgi dolu vakitleri paylaştı. AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve ilçe teşkilatı ile beraber ilk olarak, hasta ziyaretinde ve ardından da taziye ziyaretinde bulundu. Kemer Huzur Camiinde kılınan öğle namazından sonra sanayi esnafı ile bir araya geldi. Esnafı tek tek gezdi, hal hatır sordu, ‘hayırlı işler’ dileklerini iletti. Başkan Tütüncü’ye sanayi esnafı ziyaretinde Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın eşlik etti. Esnaf gezisinin ardından Başkan Tütüncü, Kemer Esnaf Odası Başkanı Bolat Ünsal’ı makamında ziyaret etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gün boyu devam edecek Kemer ziyaretinde Halk Eğitim Sergisi ve Kermesini gezecek, Kemer Turistik Oteller ve İşletmeciler Birliği’ni(KETOB), Liman Caddesi esnafını, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara’yı, AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta’yı ziyaret edecek. Tütüncü, Kemerlilerin evlerine de konuk olacak.