Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Dokumapark’ta Mesleki Eğitim Fuarı kapılarını açıyor
25 Mayıs 2022, Çarşamba - 12:11Öğrencilerin kendi yetenek alanlarını keşfetmeleri, ortaokuldan ortaöğretime geçecek olan öğrencilerin ilgi ve kabiliyetlerini uygun meslek edinmeleri amacıyla düzenlenecek ‘Mesleki Eğitim Fuarı’, 26 Mayıs Perşembe günü saat 11.00’de Dokumapark’ta kapılarını öğrenciler için açıyor. Kepez Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenecek ‘Mesleki ve Teknik Eğimde Güçlü Adımlar Projesi’(MEGAP) kapsamında Antalya’nın genelinde eğitim vermekte olan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin meslek tanıtımlarını gerçekleştireceği stantlar yer alacak. Öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilecek Mesleki Eğitim Fuarı’nda atölye çalışmaları ve sahne gösterileri yapılacak. Dokumapark’ta saat 11.00’de açılacak ‘Mesleki Eğitim Fuarına’ yetenek ve ilgi alanlarını keşfetmek isteyen tüm öğrenciler, üç gün boyunca stantları ziyaret edebilecek.