Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Doğaseverlerin mayıs ayı Korsan Koyu ve Gelidonya Feneri
23 Mayıs 2022, Pazartesi - 13:10Kepez Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında geleneksel hale getirdiği doğa yürüyüşü gezilerine yeni rotalarla devam ediyor. Kepez Belediyesi ve Toros Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) işbirliği ile doğaseverler “ Doğada Huzur Var” sloganıyla yeni bir yolculuğa çıkıyor. Yolcuğun ilk rotası 28 Mayıs Cumartesi günü 8 kilometre uzunluğundaki Korsan Koyu ve Gelidonya Feneri güzergâhında yapılacak. Etkiliğin başlamasıyla beraber Doğa parkta kahvaltı ve ihtiyaç molası verilecektir. Yürüyüş kafilesine bölgeye hâkim profesyonel sporcular liderlik edecek. 8 Kilometre uzunluğunda yürüyüş parkurunda grup liderleri tarafından uygun görülen yerlerde en az 15 dakika ihtiyaç molası verilecektir. Parkur bölgesinde yüksek boylu ağaçlardan; Kızılçam bulunmakta olup tipik Akdeniz Maki bitki topluluğu bulunmaktadır. Parkur boyunca katılımcıların yanlarında 2 litre su almaları önerilir. Tamamlanacak Korsan Koyu ve Gelidonya Feneri etkinliği sonrasında 11 Haziran Cumartesi günü Ekşili Göleti ve Kocaçay Şelalesi yürüyüşü, 25 Haziran Cumartesi günü Güver Uçurumuna yürüyüşü düzenlenecektir. Başvuru ve detaylar için Kepez Belediyesi Halk ve İlişkiler Birimi 0242 310 58 58 arayarak 1812-1813-1814 dâhili hat üzerinden bilgi edinebilirsiniz.