Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez futbolda seriye bağladı.
12 Aralık 2010, Pazar - 04:13Kepez Belediyespor Kulübünde basketboldan sonra bir sevindirici sonuçta basketboldan geldi. Geçtiğimiz hafta İstanbulda, Zeytinburnusporu mağlup eden Kepez, ligin 15 haftasında karşılaştığı Gölçüksporu da yenmeyi başardı.Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadında oynanan maçta Antalya temsilcisi, 3 puanı 1-0lik skorla aldı.
Kepez Belediyespora galibiyeti getiren gol, 36. dakikada Özkan Kocalpden geldi. Ligde 5. sırada yer alan Kocaeli temsilcisi karşısında üstün bir oyun sergileyen ev sahibi takım, karşılaşmanın ikinci yarısında dört net pozisyonu değerlendiremedi. Ligde oynadığı son üç maçtan 3 puanla ayrılan Kepez Belediyespor, ligde 17 puanla 14. sırada bulunuyor. Kepez, 16. hafta Keçiöregücü ile deplasmanda karşılaşacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ile birlikte maçı izledi.