Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezin bileği bükülmüyor.
12 Aralık 2010, Pazar - 08:40TB2L B grubunda yer alan Kepez Belediyespor, hem evinde hem de deplasmanda kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta İstanbulda Gelişim Kolejini mağlup eden Antalya temsilcisi, ligin 9. haftasında kendi evinde ağırladığı TEDi de yenmeyi başardı. Kaplanlar, bu galibiyetle ligde oynadığı dokuz maçın sekizini kazanmış oldu.
Kepez Belediyesi Spor Salonunda oynanan maçın ilk periyodunun 5. dakikası 8-8 eşitlikle geçildi. Ev sahibi takım, istediği oyunu sahaya yansıtamasa da, tecrübeli oyuncularının ellerinden bulduğu basketlerle ilk periyodu 20-13 önde tamamladı.
İkinci periyotta da ritmini bulamayan Kepez Belediyespor, maçın 15. dakikasını 24-18 önde bitirdi. Karşılıklı basketlerle süren mücadelenin ilk devresi ev sahibi takımın, 34-30 üstünlüğü ile sona erdi.
Antalya temsilcisi, karşılaşmanın ikinci yarısına sert savuma yaparak başlamasıyla birlikte dengede giden maça ağırlığını koydu. Kaplanlar, takımın en skorer ismi olan Marcus Hallun de devreye girmesiyle 25. dakikasını 45-41 önde bitirdikleri 3. periyotta skor farkını açmaya başladı. 3. periyodu 55-43 alan Kepez Belediyesi, bir ara farkı 18 sayıya kadar çıkardı. Ev sahibi takımın, skor farkı rehavetine girmesi sonucu TED, son 5 dakikaya girilirken maça ortak oldu. İstanbul temsilcisi, basit top hataları yapınca öne geçme fırsatını değerlendiremedi. Antrenör Aziz Bekirin mola da oyuncularını sert bir şekilde uyarmasının ardından toparlanan ev sahibi takım, karşılaşmadan 79-69 galip ayrıldı.
Kepez Belediyesporda Cihan Amasyalı 6, Umut Durmuş 3, Mesut ademoğlu 12, Halit Onur Gülveren 8, Ramazan Öksüz 9, Marcus Hall 29, Ogün Sevinç 10 ve Erhan Yetim 2 sayı ile oynadı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, bu karşılaşmada da takımını yalnız bırakmadı. Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kepez Belediye Meclis Üyeleri. Başkan Yardımcısı Orhan Kocaağa ile birlikte Tütüncü, seyircilerin yanına oturarak, takımı destekledi.
TBE2L B grubunda 17 puanla 2. sırada yer alan Antalya temsilcisi, ligin 10. haftasında kendi evinde Gaziantep Büyükşehir ile oynayacak.