Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezden yemek yarışması
10 Aralık 2010, Cuma - 17:21Antalyanın en iyi aşçılarının belirleneceği yemek yarışması, Kepez Belediyesi Spor Salonunda 2526 Aralıkta gerçekleştirilecek. Kepez Belediyesi 2. Ev Hanımları Yemek Yarışması ile Türk mutfağının tanıtımı ve geleneksel lezzetlerin geleceğe taşınması amaçlanıyor. Katılımcılar, et ve tavuk yemekleri, sebze yemekleri, hamur işleri ile süt ve hamur tatlıları kategorilerinde yarışacak.
Yemek Yarışmasında birinciler çamaşır makinesi, ikinciler elektrik süpürgesi, üçüncüler mini fırın, dördüncüler ütü, mansiyon alanlar ise 2 kişilik akşam yemeği ile ödüllendirilecek.Yemek yarışmasına katılmak isteyenler, Kepez Belediyesi Kültür Servisine başvuruda bulunabilirler.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, park, yol, imar çalışmaları ile şehir kimliği kazandırmaya çalıştıkları ilçede, kültürel ve sanatsal etkinliklerle de sosyal hayatın canlanmasına katkıda bulunduklarını söyledi. Tütüncü, geleneksel hale getirdikleri Kepez Belediyesi 2. Ev Hanımları Yemek yarışması ile Türk mutfak kültürüne sahip çıkmayı amaçladıklarını belirterek, Geleneksel hale getirdiğimiz yemek yarışması ile Türk mutfağının tatlarını geleceğe taşıyacağız. dedi.