Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez’den spora eğlenceli teşvik
1 Nisan 2022, Cuma - 14:37Antalya'nın en büyük fuarı BilimFest'te tanıtım stantı kuran Kepez Belediyesi Spor Kulübü, çocukları spor yapmaya teşvik için maskotlu cazibe oluşturdu. Kulübün logosu olan kaplan kostümü giyen gönüllü üniversite öğrencileri, ilköğretim okulu öğrencilerinin ilgisini çekiyor. Meraklı çocuklar buradaki standın amacını sorduğunda, kulübün 12 farklı branşı anlatılıyor. Her gün farklı branştan 3'er antrenörün tanıtım yaptığı stantta, altyapı takımlarına sporcu yetiştirmek için düzenlenen yetenek taramaları, yaz ve kış okulları ile liglerde yer alan takımları anlatılıyor. Kulübe kayıt yaptırmak için gerekli belge ve şartların anlatıldığı stantta, daha fazla çocuğun spor yapması amaçlanıyor.